Svatby

Svatbu na historické tvrzi Holešice si vybírají ti, kteří už Holešice navštívili a mají zkušenost s místními službami. Vědí, že na Holešicích zařídí obřad i hostinu  v krásném areálu a se službami na úrovni a hlavně s možnou oslavou venku do ranních hodin, toto není běžné a ve 22 hodin bývá oslava přesunuta do vnitřních prostor.

Možnost svatebního obřadu v historických vodních valech ze 12.století pod majestátním  starým dubem přímo zde , není třeba žádných přesunů. Odkaz:   https://www.hrady.cz/index.php?OID=3455 , nebo jen na louce.

 V naší tvrzi budete mít dostatek soukromí, kolem celého areálu je zed 3 metry vysoká. 

Podívejte se co vše můžeme zajistit a co vše máte v ceně pronájmu:

Pronájem areálu tvrze Holešice u Orlické přehrady(opevněný dvůr ze 16.století) na vaší svatební oslavu.


Areál tvrze Holešice je ideální pro pořádání svateb a různých oslav pro svoji polohu na samotě v nádherné přírodě u Orlického jezera. V areálu je možno mít oslavu i v nočních, ranních hodinách a nikoho nerušíme, což dnes není běžné a většina oslav se po 22 hodině přesune do vnitřních prostor!  
Rádi zajistíme svatbu se vším všudy na klíč, zajistíme fotografa, kapelu, DJ . Všechny nabízené služby máme ověřené a víme že jsou kvalitní, odpadá např. překvapení že kapela hraje jinak než na CD.
Cena pronájmu zahrnuje :
- pronájem objektu tvrze na oslavu, možnost využít veškeré prostory tvrze Holešice: restaurace, salonek, zahrádka, celý dvůr   tvrze Holešice, taneční sál ( v případě špatného počasí pro hudbu) a 2 louky u tvrze, které je možno využít na kempování       hostů.
- ubytování v ceně pronájmu! pro 49 osob na penzionu, 56 lůžek ve 14-ti chatkách( celkem 105 lůžek), dále je možno se       ubytovat na našich 2 loukách v karavanech, stanech, nebo jen přespat v autě.
- areál s restaurací a dostatkem obsluhujícího personálu bude otevřen dle potřeby, třeba do rána.
- zajištění dostatek požadovaných míst k sezení
- zapůjčení, postavení a složení párty stanů, pokud budou třeba
- příprava , úklid celého areálu. posekání trávy ve tvrzi a okolí.
- možnost příjezdu pár lidí už den dopředu , pokud bude zájem. výzdoba , příprava atd. ( Platí se zvlášt)
- možnost svatebního obřadu přímo zde ve tvrzi, na louce nebo v historických vodních valech ze 12.století pod majestátním  starým dubem. Není třeba žádných přesunů. Odkaz: https://www.hrady.cz/index.php?OID=3455
- pronájem od rána svatebního dne s prodlouženým odjezdem druhý den do 12 hodin. Po dohodě možnost přijet i den dopředu na přípravu.
- parkování pro svatební hosty


Další služby a možnosti, které nabízíme a které jsou možné v areálu tvrz Holešice:
- je v našich silách zajistit jak svatební hostinu se sezením u jedné tabule až pro 160 osob i více.
- na večer , případně místo klasického oběda zajistíme catering, raut s grilováním dle vašeho přání, obojí v perfektní kvalitě a za velmi slušné ceny
- máme rádi přírodu a kvalitu , tudíž vše servírujeme na porcelán, sklo a používáme nerez přibory. Jednorázové plastové nádobí nepoužíváme!
- Máme velký sortiment nápojů v naší restauraci, kde si každý vybere. Samozřejmostí je kvalitní káva, kterou vaříme a na svatbě by chybět neměla.
- Možnost zajistit i venkovní pípu ( hosté ji rádi používají) se 4 kohouty, kde je možno narazit pivo, limo, sodu atd.
- Máme k dispozici topidla do stanů, které je bez problémů vytopí třeba i v dubnu.
- V areálu je dostatečný příkon elektřina, zvládneme bez problémů i větší kapelu atd.
 Závěrem :

Neváhejte se na nás obrátit a rádi Vám objekt ukážeme , případně vám pomůžeme s výběrem cateringu, s programem svatby a s dalšími věcmi co je třeba řešit , aby vše klaplo jak má a Vy a vaši hosté jste byli maximálně spokojení a užili si Váš den.
Kontakt: Bilišňanský Mikuláš, tel. 777083887 , mail: tvrzholesice@seznam.cz

 


Přejít do fotogalerie

Nabídka pro firmy

Nabídka pro firmy

Více
Svatby

Svatby

Více
Pro školy, dětské pobyty

Pro školy, dětské pobyty

Více
Pravé české zabijačky

Pravé české zabijačky

Více