Svatby

Svatbu na historické tvrzi si vybírají ti, kteří už Holešice navštívili a mají zkušenost s místními službami. Vědí, že na Holešicích zařídí obřad i hostinu uvnitř, pod bílým party stanem nebo pod širým nebem, romanticky, slavnostně a na úrovni. Tím největší plusem je scenérie, před kterou si snoubenci řeknou své „ano“ – širé svažující se údolí s lesy a loukami budou na fotografiích obdivovat dlouho poté. 

 

Den, který má být tím nejhezčím v životě muže a ženy vám na tvrzi Holešice uspořádáme na míru a ještě vám s řadou věcí, které by vás ani nenapadly, rádi poradíme. Vylíčíte své představy včetně pohoštění a počtu hostů a my vám předložíme nezávaznou kalkulaci. Podle přání zajistíme oddávajícího úředníka nebo pana faráře. Ten, kdo má už nějakou tu svatbu za sebou, docení výhody toho, že se taková zásadní akce koná na jednom místě s veškerým zázemím včetně ubytování pro 105 lidí v pokojích a chatkách s vytápěním. Krásná scenérie, ať už směrem do lesnatého údolí anebo s věžičkou a balustrádou v pozadí, už je v ceně - viz naše fotogalerie (odkaz).

Možnosti jsou široké, vyhovíme jak představám o klasické, velmi slavnostní svatbě a hostině, ale zařídíme i svatební veselici s rautem, muzikou a grilovačkou. Hrát může harmonikář, hudební skupina od rocku, popu až po písničky na přání. Záleží jen na nevěstě a ženichovi!

Variantou pro náročné je svatba na zámku Orlík nebo hradu Zvíkov a následná plavba parníkem po Orlické přehradě na tvrz.  Je zde možno uspořádat svatby netradiční Motosvatbu, Keltskou atd.  viz naše fotogalerie.  

Na přání zajistíme dorty a profesionálního fotografa.


Přejít do fotogalerie

Nabídka pro firmy

Nabídka pro firmy

Více
Svatby

Svatby

Více
Pro školy, dětské pobyty

Pro školy, dětské pobyty

Více
Pravé české zabijačky

Pravé české zabijačky

Více